Гордість гімназії 2017/2018 н.р.
Гордість гімназії 2016/2017 н.р.
Відтепер в Пологівській гімназії "Основа" буде рости саджанець стародавнього запорізького дубу!
Відтепер в Пологівській гімназії «Основа» буде рости саджанець стародавнього запорізького дубу.
5 травня в Запоріжжі відбувся обласний форум екологічного напрямку «З природою в серці», на який приїхали юні ботаніки з усієї області.
Під час Форуму відбулися:
- виставки – конкурсу «Галерея екологічних дій» з досвіду еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнів: звіти про участь в екологічних експедиціях, акціях, суботниках, природоохоронних рейдах, моніторингових спостереженнях, про проведення зелених толок та екологічних десантів, проекти озеленення, екологічні листівки, творчі роботи «У співдружності з природою»;
- презентація виставки юннатами ;
- мультимедійна презентація досвіду експедиційної діяльності;
Учні гімназії підготували презентацію про свою екологічну діяльність. Робота нашого колективу була високо оцінена і нас нагородили грамотою Департаменту освіти і науки за кращий досвід природоохоронної та еколого-просвітницької діяльності, а також керівник Громадської організації «Спас» Притула Олександр подарував саджанець дубу, вирощений з жолудя запорізького дубу.
Під час реконструкції фасадної території гімназії ми висадимо саджанець дубка на честь мужнього випускника гімназії Корнєва Д.
Такі дубочки вже ростуть в 26 країнах світу. Тепер і в гімназії ростиме цей нащадок славетного запорізького дубу, як символ мужності.
Учениця 10 класу
Пологівської гімназії «Основа»
Удовченко Божена
І знову призові місця на обласному етапі ВУО
11 та 12 лютого в Запорізькій гімназіі № 28, та гімназії ОРТ- Алєф, ЗОІППО у два тури пройшов ІІ етап ВУО з інформаційних технологій. Перемогу здобув учень 11 класу Пологівської гімназії «Основа» Бойченко Костянтин, якого підготувала вчитель Матвієнко Юлія Анатоліївна.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ
7 – 9 лютого 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.
На фінальний етап були запрошені 138 молодих раціоналізаторів і винахідників віком від 16 до 23 років. Учасником фіналу став Драбчук Ілля учень 10 класу Пологівської гімназії «Основа» . Він представив свій проект : « Дослідженя економічно вигідного переходу на новий альтернативний вид опалення навчальних закладів Пологівського району» в категорії «Ресурси енергозбереження». За результатами конкурсу учень отримав перемогу у номінації «Глядацька симпатія».
Вітаємо з перемогою на ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії
Учнів 10 класу
Василенко Ганну
Тоцьку Валерію
Та їх наставника вчителя історії Федорову Тамару Григорівну!
ТАК ТРИМАТЬ!!!
Вітаємо переможців ІІ ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників
Трудове навчання | |||||||
1 | Порохня Тетяна | 8-Б | І | Борисова О.О. | |||
2 | Чубашева Софія | 9-А | ІІІ | Борисова О.О. | |||
Українська моваталітература | |||||||
3 | Ніколаєва Дарина | 8-А | ІІ | Харченко В.І Приходько Л.Ю. | |||
4 | Тоцька Валерія | 10 | ІІ | Грімова В.Л. | |||
Біологія | |||||||
5 | Ланцова Юлія | 9-А | ІІІ | Кириченко С.В. | |||
Фізична культура | |||||||
6 | Савічев | 9 --А | ІІІ | Клименко Ю.Г | |||
7 | Діденко Марія | 10 | І | Клименко Ю.Г | |||
Історія | |||||||
8 | Василенко Ганна | 10 | І | Федорова Т.Г. | |||
9 | Тоцька Валерія | 10 | І | Федорова Т.Г. | |||
10 | Клименко Єлизавета | 9-А | ІІІ | Калюжна Т.М. | |||
Англійська мова | |||||||
11 | Закорецька Катерина | 8-А | ІІ | Пташинська О.В. | |||
12 | Брагіна Дар’я | 9-А | І | Радомська Т.О. | |||
Правознавство | |||||||
13 | Тоцька Валерія | 10-А | ІІІ | Федорова Т.Г. | |||
Інформаційні технології | |||||||
14 | Бойченко Костянтин | 11-А | І | Матвієнко Ю.А. | |||
Креслення
Тоцький Дмитро 11-Б клас
Бажаємо успіхів гімназистам, які будуть відстоювати честь гімназії та району на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах:
Діденко Марії
Василенко Ганні |
Тоцькій Валерії |
Брагіній Дар’ї
Бойченко Костянтину
Тоцькому Дмитру
В закладах освіти області пройшов V Медіафестиваль для школярів – 2016 з науково-популярної тематики під гаслом «Наука – дороговкази у майбутнє», який мав за мету підготовку освітян до упровадження STEM-освіти у навчально-виховний процес.
Учні з 64 загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів подали 96 власноруч створених друкованих та електронних медіатворів у чотирьох номінаціях.
Напрям "Відеотвір про відомого українського вченого"-
отримали дипломи "лауреатів" учні 8-б класу Кулик Євген, Марюха Віталій, керівник: Матвієнко Ю.А.
ВІВАТ ГІМНАЗИСТИ!
Вітаємо з перемогою на ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій (ІІ місце) учня 10-А класу Бойченко Костянтина
Та вчителя-наставника Матвієнко Юлію Анатоліївну
ВІВАТ ГІМНАЗИСТИ!
Вітаємо з перемогою на ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії ІІІ-МІСЦЕ
ученицю 11 класу Чайку Вікторію
ТА ВЧИТЕЛЯ ФЕДОРОВУ Т.Г.
ВІВАТ ГІМНАЗИСТИ!
Вітаємо з перемогою (ІІ-місце) на ІІІ обласному етапі Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
ученицю 10-Б класу Подлєсну Анастасію та наукового керівника Горулька С.С.
Бажаємо подальших перемог на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад гімназистам
Учню 8-А класу Поліно Івану з математики
Учениці 9-А класу Тоцькій Валерії з української мови та літератури
Учениці 11-А класу Чайці Вікторії з історії
Учениці 11-А класу Звінковській Анастасії з трудового навчання
Учню 10-А класу Бойченко Костяну з інформаційних технологій
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх вчителів-наставників
Назва ВУО | Клас (А,Б) | ПІБ учня | Місце | ПІБ , вчителя, який підготував переможця |
Математика | 8-А | Поліно Іван | ІІІ | Шерстюк В.І. |
Українська мова та література | 9-А | Тоцька Валерія | І | Грімова В.Л. |
11 | Чайка Вікторія | ІІ | Харченко В.І. | |
Російська мова та література | 9-А | Товстоног Вікторія | III | Басараб В.М. |
Історія | 8-А | Клименко Єлизавета | III | Горулько С.С. |
11 | Чайка Вікторія | I | Федорова Т.Г . | |
Трудове навчання | 11 | Звінковська Анастасія | I | БорисоваО.О |
Англійська мова | 8-А | Брагіна Дар’я | ІІІ | Радомська Т.О. |
9-А | Цихмистро Дмитро | ІІ | ПташинськаО.В. | |
10-А | Боговін Артем | ІІ | Радомська Т.О. | |
Фізична культура | 11 | Нестеренко Іван | II | Клименко Ю.Г. |
Правознавство | 10-А | Боговін Артем. | III | Федорова Т.Г . |
10-А | Личкатий Андрій. | II | Федорова Т.Г . | |
Інформаційні технології | 10-А | Бойченко Костянтин. | I | Матвієнко Ю.А. |
Креслення | 10-Б | Тоцький Д. | IIІ | Бурий В.В. |
ВІВАТ ГІМНАЗИСТИ!!!
Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка
Ученицю 7-А класу та її вчителя-наставника
Личкату Юлию Іванівну
Коментарi