Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа»

Пологівської районної ради Запорізької області

ПРОТОКОЛ

засідання педагогічної ради вчителів та ради

Пологівської гімназії «Основа»

Від 12 .02.2018р м. Пологи № 2

Присутні: 42 вчителі

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про погодження вибору і замовлення підручників для 5 класу.

Приходько Л.Ю. – заступник директора з НВР

1.СЛУХАЛИ:

Заступника директора з НВР Приходько Л.Ю, яка ознайомила присутніх із листом Міністерства освіти і науки України №1/9-79 від 06.02. 2018 року

«Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» та інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вибору та замовлення підручників. Наголосила на необхідності уважно і відповідально віднестися до вибору підручників відповідно до рекомендацій.

ВИСТУПИЛИ:

Радомська Т.О., вчитель англійської мови, яка зазначила, що підручник Л.В.Калініна, І.В.Самойлюкевич «Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням» має чітко виражену комунікативну спрямованість, містить багато цікавих завдань інтерактивного, ігрового, розвиваючого характеру, що відповідають віковим особливостям учнів. Кожен розділ закінчується уроками на повторення вивченого матеріалу. У підручнику вміщена велика кількість комунікативних завдань, що супроводжуються мовленнєвими зразками і які допомагають висловлюватися англійською мовою і спілкуватися з однокласниками в межах запропонованої теми. Більшість завдань в уроках на повторення передбачає роботу в групах, що сприяє згуртованості класу. Навчання за цим підручником є цікавим і ефективним.

Шерстюк В.І., вчитель математики, яка зазначила, що найбільше їй подобається підручник «Математика» авторів А.Г.Мерзляка, В.Б.Полонського. Цей підручник поділений на два розділи, кожний з яких складається з параграфів, а ті з пунктів. Пункт починається з засвоєння теоретичного матеріалу. Найважливіші теоретичні твердження виділено курсивом. Добре те, що виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач, даються завдання для самостійної роботи. У підручнику є багато малюнків, які теж допомагають у засвоєнні матеріалу.

Землянухіна Т.А., вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, яка сказала, що підручники «Українська мова» Глазової О.П, «Українська література» О.М.Авраменка та «Зарубіжна література» О.М. Ніколенка, Т.М. Конєва, О.В. Орлова, Зуєнко М.О., О.І Кобзар повністю відповідають вимогам Державного стандарту та оновленим програмам з цих навчальних предметів. У підручниках вміщені художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників. У підручнику з мови наявні таблички з культурою мовлення, пам’ятки, орієнтовні плани твору - опису, таблички з правилами. У підручниках з літератури питання та завдання спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, умінь роботи з інформаційними цифровими ресурсами, сприяють розвитку навикам комунікативності. Добрим є те, що після кожного розділу наявні тестові завдання. Підручники яскраво ілюстровані, що робить їх цікавими для дітей.

УХВАЛИЛИ

1.1. Погодити вибір таких підручників для 5 класу:

· Математика. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.

· Українська мова. Глазова О.П.

· Українська література. Авраменко О.М.

· Німецька мова. Сотникова С.І., Гоголєва Г.В.

· Англійська мова. Л.В.Калініна, І.В.Самойлюкевич

· Зарубіжна література. Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І.

· Природознавство. Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.

· Основи здоров'я. Бойченко Т.Є, Василенко С. В., Гущина Н. І., Василашко І. П., Коваль Н. С., Гурська О. К.

· Російська мова. Полякова Т.В., Самонова О.І.

Голова педагогічної ради: О.Г. Гугля

Секретар: О.М. Цукан

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

КУ«ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА»ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Запорізька область, м. Пологи, вул. Ульянова 83/МТС2

Тел/факс (06165) 50006, 23815, 23583

e-mail: pologyschool3@gmail.com

Дата останньої зміни 18 Квітня 2018

Цей сайт безкоштовний!